Dodany: 2012-06-19 14:24:16

 

Czy warto kupić auto poza PolskąZa granica zawsze jawiła się jako coś lepszego bardziej wartościowego, bogatsza lepsza strona życia. Taki stereotyp pokutuje do dziś, wspieranie rodzimych firm to ważna sprawa dla gospodarki danego kraju.

 

Problem dotyczy branży motoryzacyjnej zauważą nauka jazdy poznań obecnie nie ma żadnych koncernów motoryzacyjnych z polskim rodowodem. Polska jako kraj nie produkuje dla żadnej polskiej marki motoryzacyjnej. Bliskość naszych zachodnich sąsiadów w połączeniu z brakiem naszych rodzimych marek i pozbywaniem się starych samochodów przez niemców zaowocowały sprowadzaniem i kupowaniem aut za granicą od Niemców. W nauka jazdy poznań uczą się czy jest to opłacalne po uwzględnieniu opłat i kosztów sprowadzenia auta z zagranicy. Najczęściej musimy jeszcze komuś zapłacić za sprowadzenie samochodu, pojazdu, to także dodatkowy czynnik kosztowy.

 

Należy mu się przyjrzeć z bliska i dokonać dogłębnej analizy. Kupowanie auta poza polską np. w Niemczech w salonie nie używanego auta również wywołuje koszty po naszej stronie, w sumie to sam kurs euro czyni tę transakcję nieopłacalną, zwraca uwagę instruktor z nauka jazdy poznań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto kupić auto poza Polską
Nick: