Dodany: 2012-06-19 14:11:56

 

Jak sprawdzić czy samochód nie jest kradzionyKradzież jest czynnością prawnie zakazaną. Niestety niektóre rzeczy mogą pochodzić z kradzieży i być oferowane do sprzedaży. Taka możliwość jest aktualna cały czas, nadzianie się na paserów czasem się zdarza w takim wypadku nabyta rzecz kradziona jest nam odbierana.

 

Tak to jest usankcjonowane, musimy podjąć działania zapobiegawcze takim wypadkom i obrotom sprawy w kurs nauka jazdy poznań szkoła nauka jazdy poznań wbudowała moduł obowiązkowy o postępowaniu prewencyjnym mającym chronić przed kupnem samochodu kradzionego. Paserstwo jest karalne podstawową zasadą chroniącą przed nabycie takiego auta jest nie kupowanie rzeczy od znajomych znajomych w okazyjnej cenie, tak radzi ekspert z nauka jazdy poznań.

 

Inne kroki pozwalające na takie przeciw działanie to np. na stronach policyjnych są prowadzone rejestry zgłoszonych skradzionych aut i tam możemy śmiało doszukać się tego czy dany pojazd który chcemy kupić jest lub nie jest kradziony. Taki rejestr jest wymuszony prawnie do prowadzenia przez okręgowe władze policyjne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak sprawdzić czy samochód nie jest kradziony
Nick: