Dodany: 2012-04-17 11:23:10
 

Pierwszeństwo przejazduUstąp pierwszeństwa przejazdu to jeden z najważniejszych znaków drogowych jakie możemy obserwować na polskich drogach. Jak zauważymy różni się on w sposób znaczący od pozostałych.

 

Jego kolorystyka nie pozwala nie odróżnić go od pozostałych, nauka jazdy Kraków wie o tym doskonale i również w czasie zajęć nieustannie będzie przypominała o tym, że „Ustąp pierwszeństwa przejazdu” to podobnie jak znak „STOP” najważniejszy ze znaków które w każdym przypadku decydować będą tak naprawdę o bezpieczeństwie samego kierowcy jak i pozostałych którzy znajdują się na drodze oraz w jej pobliżu.

 

Dzięki bardzo charakterystycznym kolorom oraz odwróconemu trójkątowi znaku tego tak naprawdę nie da się pomylić z żadnym innym podobnie zresztą jak i wspomnianego powyżej. Należy pamiętać także o tym, że nie zawsze będzie można liczyć przy drodze na jego pomoc w odpowiednim zachowaniu się na jezdni. Z cała pewnością nie raz nauka jazdy Kraków spotka się z sytuacją kiedy to głównie zasada prawej dłoni będzie obowiązywać na skrzyżowaniu. Niestety Polska to kraj, który wymaga jeszcze bardzo wielu zabiegów, na co niestety nauka jazdy Kraków nie ma już wpływu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pierwszeństwo przejazdu
Nick: