Dodany: 2011-08-29 09:45:57
 

Czym jest egzamin wewnętrznyKurs na prawo jazdy gdańsk nie składa się tylko i wyłącznie z teorii i praktyki. W jego skład wchodzi również egzamin wewnętrzny. Jego głównym zadaniem jest bowiem sprawdzenie umiejętności poszczególnych kierowców, którzy w niedługim czasie będą przystępować do egzaminu państwowego.

 

W zależności od ośrodka szkoleniowego egzamin wewnętrzny na prawo jazdy Gdańsk może składać się z jednej części –praktycznej oraz z dwóch – teoretycznej i praktycznej. Obydwie odbywają się na tych samych zasadach, które obowiązują kursantów podczas finalnego egzaminu na prawo jazdy Gdańsk.

 

Dzięki egzaminowi wewnętrznemu każdy kursant ma sposobność sprawdzenia nabytych na kursie szkoleniowym znajomości przepisów o ruchu drogowym jak również zachowania się na drodze. W każdej z wymienionych części egzaminu wewnętrznego będzie towarzyszyć mu osoba nadzorująca, która podpowie jak ma on wypełniać polecenia i jakie są możliwości oprogramowania, na którym rozwiązuje zadania testowe. Po ich prawidłowym rozwiązaniu może przystąpić do części praktycznej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest egzamin wewnętrzny
Nick: